Valmisteluryhmä

Suur-Leppävaaran asukasfoorumien valmisteluryhmä 2017


Nimi Asuinpaikka Sähköposti Puhelin Rooli
Lasse Ansalo Perkkaa essalsolas@gmail.com
 
Timo Haukilahti Leppävaara timo@haukisalpa.com    0400 607 872  
Vesa Kukkamaa Mäkkylä vesa.kukkamaa@elisanet.fi 044 974 4328
Esko Meuronen Rastaala esko_meuronen@hotmail.com 040 501 5023
Jarmo Oksanen Karakallio jarmo.oksanen@iki.fi 044 074 1383 varapuheenjohtaja
Arja Salmi Leppävaara arja.salmi@lepuski.fi 045 1661 133
Juha Sarvaranta Lintuvaara juha.sarvaranta@saunalahti.fi 050 517 0137
Leila Tauriainen Kera leila.m.tauriainen@gmail.com 050 541 6704 puheenjohtaja
Esko Uotila Laaksolahti euotila@gmail.com 050 558 7861 sihteeri


Katso Asukasfoorumi isommalla kartalla